Imitace parfému Yves Saint Laurent Black Opium

V Září, v roce 2014, značka Yves Saint Laurent oznamuje novinku, vůni, která má být rock”n”rollovou interpretací klasické hudby. Parfém má zdůraznit temnou a tajemnou stránku značky. 

Dnes, když píšu tento článek, tak je také Září, ale rok 2022 a parfém už zná skoro každá zákaznice. Dá se označit za jednu z nejznámějších vůní na trhu, Black Opium je úchvatný, večerní nebo podzim/zima parfém, který bude bavit nejenom nositelku, ale i mužský protějšek. :-)

Mám pocit, jako kdybych psal článek o filmu Forrest Gump, klasika, kterou zná skoro každý, přitom se na ni téměř každý rok podíváte znova.
Přesně tohle je Black opium, u nás známé, jako imitace parfému Olivet, vůni, které se vyčítá, že je moc známá a nosí jí hodně žen. Když vás ale něco baví, tak proč si to kazit. :-) 
Kombinace tónů krásně skloubila tajemnost a to nejlepší na večerní zábavu, která vás napadne. :-)

Občas mi přijde, že hruška je v parfémech skoro vždy terno, tady se uvolňuje na začátku, doplňuje ji pepř a květ pomerančovníků. Postupně začíná dominovat vanilka a káva (zajímavé, jak je vůně kávy vždy, pro hodně zákazníků, příjemná), parfém doplňuje mandle a lékořice. Jak říkám, je to vůně, která si vás získá vždy velice rychle. 

Tip: Dobré věci se prostě nikdy neutají a tento parfém, pokud jste na sladké, vás prostě bude bavit stejně, jako váš oblíbený film, který jste už viděli několikrát.

Další články

Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů