Často kladené otázky


Jaký poměr vonných olejů obsahují Vaše vůně?

Obsahují 15 - 20 %, jsme tedy na pomezí parfémované vody a parfému, zaleží na jakém webu budete čerpat informace.
Vůně jsou rozředěné 96 % alkoholem a čím kvalitnější alkohol je použitý, tím méně ho ve vůni cítíte (toto pravidlo platí i u vodky, čím je kvalitnější, tím měně je cítit alkoholem :-)).
Další důležitá informace je, že naše vůně jsou rozředěné maximálně 5 % destilované vody, čím více vody produktu obsahuje, tím méně kvalitní je, proto je náš produkt jeden z nejlepších na trhu. Jak je možné, že můžete prodávat světové značky? 

Naše vůně jsou inspirované světovými značkami, ale mají svá, vlastní jména, například Coro, Ales nebo Olivet. To, že vůně voní stejně není porušení žádného práva nebo legislativy. Vůně jako taková nejde definovat, protože jí každý “zákazník” formuluje jinak. Jistě, světové firmy si zaregistrují “chemický vzorec”, aby se předešlo porušení autorského práva. “Chemický vzorec” je následně upraven tak, aby se vůně zachovala a nebylo právě nic porušeno.Co je padělek a fejk? 

Je to produkt, který má především uvést zákazníka v omyl, že kupuje “značkové zboží”. Takovéto produkty se často prodávají na eshopech a varuje před nimi i ČOI.
Naše produkty žádné takové označení nemají a nemáme úmysl uvést zákazníka v omyl.Je to Tap přírodní kosmetika? 

Naše parfémy jsou kombinací vonných olejů. Vonný = syntetický, uměle vyrobený.
Nejčastěji jsou to tóny vanilky, pižma, ambry, oudu, atd. tedy ingrediencí, které jsou finančně nedostupné a nenajdete je v přírodní podobě ani v originálních produktech. Pracují s nimi jenom výjimeční tvůrci parfémů na zakázku, kde ceny jsou v řádu desítek tisíc korun za jeden parfém. 
Tyto syntetické tóny jsou doplňovány dostupnými přírodními oleji, avšak každý rok procento použitých přírodních olejů klesá, díky cenové dostupnosti a výkyvům úrody. 
Ve vůních najdete také stabilizátory a konzervanty z důvodu trvanlivosti produktu.  Je to Tap kosmetika testována na zvířatech? 

 Jsme malá firma, naše produkty jsme nikdy na zvířatech nenechali testovat. Sami máme doma psa a neumíme si to představit, navíc nejsme vývojáři vůní, nakupujeme a prodáváme. 
Náš dodavatel sám taky nikdy netestoval produkty na zvířatech. 
Co je ale potřeba vědět, že historie parfému je velice dlouhá a i na internetu najdete záběry, kde různé firmy produkty na zvířatech testují. Bohužel svět není černobílý, testování na zvířatech historicky probíhalo i u prášku na bolest nebo u vývoje léku se testovala různá pojiva, rozpouštědla nebo i běžnější ingredience.
Kdykoliv si tedy cokoliv koupíte, tak se vše historicky na zvířatech testovalo. Proto i EU zakázala uvádět tento údaj, protože je to v kontextu klamavá informace.
Bez testování na zvířatech by kosmetické produkty či léky nebyly historicky uvedeny na trh.  Obsahuje Vaše kosmetika parabeny?

Tentokrát jednoduchá odpověď, ne neobsahuje. :-) Můžu si u Vás parfém nechat doplnit?

Ano, všechny velikosti parfémů doplňujeme, tedy 10 ml, 30 ml i 50 ml.
Doplňujeme dokonce také naše kolínské vody, vůně do bytu a také do auta. Mohu uplatnit dárkový poukaz také na e-shopu?

Samozřejmě, to není to problém.
Každý poukaz obsahuje kód, který vepište v prvním kroku košíku do kolonky: "Uplatnit slevový kód:".
Hodnota Vašeho poukazu se z ceny objednávky automaticky odečte.Nabízíte vzorky vůní?

Vzorky vuní nenabízíme.Kde je Vaše prodejna? Nemohu ji najít.

Nechali jsme vytvořit komiks, který Vás k nám pohodlně přivede:


 

Budeme se na Vás těšit každý pracovní den od 10:00 do 17:50 hodin.


Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů