Dárkové balení

Navrženo českými ilustrátory a grafiky, vytištěno v Brně.

Vánoční

Autor: Milan Jedlička 

"Tři to Tap králové
V zemi, kde duny písku ukrývají starodávné tajemství, tři moudří králové - Kašpar, Melichar a Baltazar - se vydali na pouť za zářící hvězdou, každý s vlastním záměrem uctít nový život. Kašpar, nesouc lahvičku nejjemnější vůně, vybral parfém speciálně pro Marii, aby ocenil její milost a sílu. Melichar, který si pro nově narozeného Ježíška přichystal nejcennější parfém, láhev plnou vůně slibující mír a naději. A pak byl Baltazar, pečlivě vybírající esenci pro Josefa, chtěl prostřednictvím aromatického balzámu vyjádřit úctu jeho ochranitelské povaze. Při pohledu na pohybující se karavanu rozhodl, že nebude poslední; s lahví vzácného parfumu pevně svíranou, zrychlil své kroky pod vysokým nebeským pláštěm. A tak, když se tma snesla a hvězda stanula nad stájí, všichni tři pokleknuli a předali své vonné dary - symboly lásky a odevzdanosti pro celou svatou rodinu.
"

 


Hvězdy jsou jak sedmikrásky nad Brnem (VYPRODÁNO)

Autor: Milan Jedlička 

"Přesné datum vzniku nejhranějšího hitu, který je věnován Brnu - písni „Hvězdy jsou jak sedmikrásky nad Brnem“, není jasné. První notový záznam je z roku 1955.
Skladba přitom má oproti jiným s brněnským motivem výhodu - denně ji slyší desetitisíce lidí. Už od poloviny devadesátých let je totiž znělkou pro příjezdy vlaků na brněnském hlavním nádraží. A její hudební záznamy, jichž existuje několik, patří v brněnském rozhlase k nejčastěji používaným - pod prvním zvukovým pásem je podepsán Milan Směták s Brněnským estrádním rozhlasovým orchestrem. Motiv sedmikrásek nad Brnem si pro název jednoho ze svých pořadů vybrala i brněnská hvězdárna."B jako Bizar Brno 1

Autor: Slakinglizard

""Zpomalujte, nebo nám to nádraží přejedete!"
Brněnské ikony na jedné ploše, kdy koule z orloje padají celodenně, exekutor z Moraváku dostal tvář a může si prohlédnout kolemjdoucí, kteří nad modernou kroutí po cestě na vlak hlavou, k Petrovu je to coby kamenem dohodil, a chod města je pod dohledem lidové legendy - brněnského výpravčího. 
"

B jako Bizar Brno 2

Autor: Slakinglizard

"Brněnské ikony na jedné ploše, na které Franta Kocourek hrozí panu Mendelu za to, že s jídlem se nehraje a neplýtvá, ani ve jménu vědy. Kometa třepe hvozdem na horizontu a úd Jošta (té sochy, ne samotného Jošta) nikoho netankuje. Ulice jsou klidné, až na toho draka."


Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů