Imitace parfémů jinak než je znáte

V dnešní době nabízet parfémy inspirované již existujícími vůněmi je běžné. Stačí zajít na nákupy do světových módních řetězců a ve většině z nich na vás u pokladny čeká nabídka několika málo parfémů. A každý tento parfém je napodobeninou světově známé vůně.

Není se čemu divit, to, že jsou to vůně známé a ve světě oblíbené má vliv i na váš výběr. Stačí, aby vám parfém nepatrně něco asocioval, či jste měli pocit, že už jej znáte z dřívějška, a o to méně budete váhat s jeho koupí.
Vyzkoušejte to někdy na vlastní kůži a uvidíte, že některé vůně budete poznávat sami.

Imitace parfémů se snažíme nabízet trochu jinak než je běžné

Pro nás není imitace parfémů jenom o tom, čím je daná vůně inspirovaná. Baví nás zkoumat jednotlivé vůně, jak se proměňují, které tóny jim dominují, kam a kdy je vhodné je použít.
A tyhle všechny informace, které jsou právě o parfémech důležité, se snažíme přenést i na vás.

Ano imitace parfémů jsou primárně určeny na to, aby jste si mohli dopřát svou oblíbenou vůni každý den, bez výčitek a omezení, a ne si ji šetřit na významné příležitosti.
Ale také je to o tom, že můžete pohodlně poznávat různorodé vůně a zkoušet rozdílné typy parfémů. Ceny našich alternativních vůní jsou totiž jednotné a flakony taktéž.
To znamená, že při výběru se můžete soustředit pouze a jenom na vůni!

Aby tomu tak mohlo být i v online světě, kde si nemůžete k parfému přivonět, tak jsme vytvořily popisky vůní sami, našimi slovy, tak jak o nich mluvíme i na naší prodejně.
Aby zákazník na e-shopu o tento výběr nebyl ochuzen.

Přečte si naše popisky parfémů a dejte nám vědět, jestli si pod nimi vůni snáze dokážete představit.

Další články

Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů