Baccarat Rouge 540: Temná vůně, která láká a přivádí vás na pokraj šílenství

Tento příspěvek je trochu nadsázka, má pobavit a zároveň trochu jinak popsat tento parfém.

Článek vás má vzít do hlubokého a temného světa Maisona Francise Kurkdjiana a jeho vůně Baccarat Rouge 540 (imitace parfému Rugy).
Připravte se na neuvěřitelný a strhující zážitek, budeme se nořit do mýtické a hluboké vůně, která je opředena tajemstvím.

Na první pohled je všechno v pořádku, tak jak má být. Vidíte obyčejné sklo, lahvičku, někdo znalejší by řekl flakonek, který je plný tmavé tekutiny.
Samovolně se rozprašovač zmáčkne a obsah se rozptýlí do prostoru. Přichází silná a omamná vůně, pro někoho až dusivý vánek. Vůně si podmaňuje prostor, vyplňuje ho svojí až nezemskou a temnou atmosférou.
Snaha zadržet dech nepomůže, vůně se dostává do nosu a přes nos jde vůně přímo do mozku. Nádech vůně, i když nedobrovolný, vás skoro omráčí, je to jako cesta do jiného světa, jako cestování do paralelního vesmíru. Máte pocit, že jste její součástí a ona je zároveň součástí vás.
Ztotožnění proběhlo, nevíte, jestli jste v náručí vůně nebo je to obráceně.  Jste v oblaku nebo obláček vůně je někde hluboko ve vás? 

Celou dobu křečovité tlačíte oči k sobě, už skoro vidíte mžitky před očima, musíte povolit!
Pomalu se uklidňujete, srdce zpomaluje svůj závod v tlukotu, přestáváte ho slyšet ve svých uších, pomalu otvíráte oči. Vidíte jiný svět, temnější svět. Každý vzdálenější roh prostoru je oněmělí a černý. Máte pocit, že jste sama, ale na správném místě a možná i ve správný čas. 

Cítíte, jak se vaše tělo uvolňuje, jak si vás vůně získává víc a víc, tóny hrají svoji melodii. Už to není tlukot srdce v uších, ale jemná, hluboká písnička ambry, která nabudí pocit, že přesně tento parfém potřebujete a chcete!

Pro všechny to bude jenom vůně, ale pro vás to bude zážitek a souznění. 

Další články

Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů