Alternativní
parfumerie

Máte svůj
oblíbený parfém?

Víte o naší prodejně v Brně?
Chci vědět, kde to je

0x :(

Pro parfémy máme
vždy stejné ceny

149 Kč
339 Kč
399 Kč

Top imitace parfémů na jaro - dámské

Jelikož už jsou kalendářní dny jarní a počasí tomu občas nasvědčuje, tak bychom vám rádi doporučili každodenní parfémy právě na jarní dny.

Začneme nejdříve dámskými:

Parfém, který bychom sem bez váhání zařadili je Velten.

Tato imitace parfému je zkráceně řečeno kombinací kaktusu, růže a dřeva.

Jedná se o skvělý elegantní dámský parfém, který začíná sladko kyselou vůní kaktusu. Následuje něžný tón květin, kdy je nejvýraznější právě růže a v podtónu vzniká dřevitý podklad. Kombinace květin se dřevem vytváří právě zmíněnou eleganci. 


Rozhodně sem patří také naše novinky Idi.

Jedná se o vůni, která někoho může překvapit svoji přeměnou. Ze začátku se jedná o nasládlý energický ovocný parfém. Avšak po čase se položí do květin, opět dominantní květinou je růže. Tento květinový ráz je lehce oslazen krémovou vanilkou. Milovnice ovoce její proměna do květin možná zklame, avšak pořád se jedná o imitaci parfému, který stojí za zkoušku.


A do třetice i něco pro milovnice citrusů, a to je Rota.

Tady skvěle funguje netradiční pojetí citrusy s hořkým neroli a květem pomerančovníku. Tato hořkost tvoří v imitaci parfému čerstvý tón, který skvěle funguje.
Základ tvoří dřevo, které se obecně k citrusům skvěle hodí. 

Imitace parfému Rota má i tu výhodu, že se dá skvěle vynosit po celý rok. V létě vás osvěží a v zimě, díky své intenzitě, jen tak nezanikne.

Komentáře k článku (0)


Přidejte Váš názor

Opište text z obrázku, prosím: