Alternativní
parfumerie

Máte svůj
oblíbený parfém?

Víte o naší prodejně v Brně?
Chci vědět, kde to je

0x :(

Pro parfémy máme
vždy stejné ceny

149 Kč
339 Kč
399 Kč

Parfémy, se kterými zabodujete pod vánočním stromečkem

Jelikož naše prodejna již za několik dní oslaví čtvrté narozeniny, tak si troufáme říct, že Vám můžeme doporučit parfémy pod vánoční stromeček s tím, že s velkou pravděpodobností u obdarovaného zabodujete. smile

Samozřejmě jsou v nabídce parfémy, které se líbí většině zákazníkům a zákaznicím, takže pravděpodobnost bude stát na Vaší straně.

Pokud chcete obdarovat naším parfémem muže, tak stojí jistě za to, vybírat z těchto vůní:

Bordeaux
- jasná jednička ve výběru, díky skvělé univerzálnosti parfému, jelikož se hodí pro každodenní nošení, ať už ke košili nebo k méně formálnímu oblečení.

Crediton
- tato imitace parfému také umí zaujmout velkou řadu mužů, opět se jedná o každodenní vůni se sladko - kyselým ovocem a krásně doplňujícím dubovým mechem.

Parma
- je dobrá volba pro muže, kteří mají rádi lehce výraznější parfémy, avšak stále je chtějí používat každý de. Tato imitace parfému je lehce nasládlá a kořeněná po rozmarýnu a kadidlu.

Auch
- tzv. mořský parfém s vůní soli, která tuto imitaci parfému krásně osvěžuje a dodává jí šmrnc.


A pokud chystáte koupit parfém po ženu, tak se zkuste zaměřit na tyto vůně:

Blois
- jedna z jasných favoritek, vděčná, každodenní vůně s tóny ovoce a květin, které jsou položeny na čistém, krémovém pižmu s lehce pudrovým nádechem.

Monza 10
- tato imitace parfému splňuje častý požadavek, který zní každodenní a zároveň intenzivní parfém. Nasládlý jasmín s pivoňkou je krásně osvěžen citrusem a lehce ostrým pepřem.

Itri
- pokud víte, že má obdarovaná ráda sladší vůně, tak pro ni zkuste tuto imitaci parfému. Nasládlá malina s růži krásně funguje s krémovou vanilkou.

Coro
- rozhodně stojí za zvážení, pokud hledáte parfém pro volný čas a to především na toto chladné období. Imitace parfému Coro má šmrnc a my ji řadíme mezi sexy vůně, ve kterých se většina žen cítí dobře. Je tomu díky kombinaci sladkých a kořenitých tónů.

 

 

Komentáře k článku (0)


Přidejte Váš názor

Opište text z obrázku, prosím: