Alternativní
parfumerie

Máte svůj
oblíbený parfém?

Víte o naší prodejně v Brně?
Chci vědět, kde to je

0x :(

Pro parfémy máme
vždy stejné ceny

149 Kč
339 Kč
399 Kč

Imitace parfémů můžou posloužit také jako skvělý dárek

Advent se pomalu, ale jistě blíží a s ním se plní i brněnská náměstí stánky, které lákají na nejrůznější lahůdky i zábavu. Dát si horký svařák s přáteli, užít si kouzelnou atmosféru vánočních trhů nebo se jenom toulat po městě a sledovat vánoční výzdobu.

Většina z nás ale místo toho znovu a znovu volí mačkání ve frontách u pokladen a stresování se s výběrem toho nejlepšího vánočního dárku. Láká vás letos se takovému shonu vyhnout? Tak vyzkoušejte naše imitace parfémů.

Naše vůně jsou inspirované nejznámějšími parfémy na světě, ale k tomu, abyste si je pořídili, rozhodně nemusíte utratit celou výplatu. Vyrábí se v certifikovaných laboratořích a všechny voňavky mají poměr vonných olejů mezi 15 a 18 %.

Obdarovaného můžete potěšit nejenom krásnou vůní, ale také originální dárkovou krabičkou, kterou ilustrovala malířka Lucie Sobelová Mannová. O originální dárek tak máte rozhodně postaráno.

Oslňte partnerku její oblíbenou vůní

Vybrat ten pravý parfém pro ženu může být celkem oříšek. Pokud si nevíte rady, začněte tím, že se podíváte na její toaletní stolek. Našli jste tam voňavku Light Blue od Dolce & Gabbana? Pak jí jistě potěší imitace parfému Bolzano. Nebo je milovnicí Miss Dior Cherie od Dior? V tom případě rozhodně neuděláte chybu, když sáhnete po alternativě v podobě Clichy. Maminky nebo babičky určitě potěší interiérové vůně. Ty jednak příjemně provoní celý pokoj, a také mají krásný design – poslouží tak i jako skvělá dekorace do místnosti.


Parfémy pro sportovce i krále večírků

Chcete potěšit partnera voňavkou a nejste si jistá, po které sáhnout? Zkuste prozkoumat náš eshop, kde je každá vůně precizně popsaná. Dozvíte se tak nejen jakou imitací parfému je, ale také její složení a typ. Ten vám může při výběru hodně pomoct. Pokud je váš partner sportovní typ, jistě ho potěší imitace parfému Rimini, pokud má rád společenské akce a plesy, určitě nesáhnete vedle, když vyberete jeden z večerních parfémů.

A pokud byste opravdu nechtěly riskovat, můžete vyzkoušet vůně do auta. Nabízíme velké množství variant a vy tak můžete koupit skvělý dárek všem řidičům ve vašem okolí.

Všechny naše parfémy se prodávají za stejnou cenu, nezáleží tak na tom, po které vůni sáhnete. Na výběr máte ze tří velikostí – ta nejmenší má 10 ml a pořídíte jí za 149 Kč, střední flakónek o velikosti 30 ml stojí 339 Kč, a pokud se rozhodnete pro ten největší, dostanete 50 ml voňavky za 399 Kč. Širokou nabídku imitací parfémů s detailním popisem si můžete prohlédnout na e-shopu nebo si je na vlastní kůži přijít vyzkoušet do kamenné prodejny na náměstí Svobody. Během chvíle u nás pořídíte skvělý vánoční dárek a můžete si jít konečně užít opravdu klidné Vánoce.Komentáře k článku (0)


Přidejte Váš názor

Opište text z obrázku, prosím: