Alternativní
parfumerie

Máte svůj
oblíbený parfém?

Víte o naší prodejně v Brně?
Chci vědět, kde to je

0x :(

Pro parfémy máme
vždy stejné ceny

149 Kč
339 Kč
399 Kč

Fascinující kadidlo

Kadidlo má suchou balsamickou vůni. Je to pryskyřičný materiál, který je získáván ze stromu Boswellia - Kadidlovník, původem z východu.
Kadidlo oprávněně vyvolává spojení s náboženstvím, ať západním nebo východním, často se totiž používá u modliteb.

Vůně kadidla přináší temnou krásu a orientální nádech, je opravdu fascinující. Zpočátku připomíná čerstvě mletý černý pepř, v pozadí se skrývá citrónová kůra a když olej zasychá, tak odhaluje suchý dřevnatý charakter.

V imitaci pánského parfému Thésée kadidlo ukáže právě temnější až orientální vůni v kombinaci se santalovým dřevem, vanilkou a pepřem.
Také kadidlo pocítíte v pánské napodobenině parfému Parma, kde v základu působí kadidlo s pačuli a krásně funguje s bylinami, které jsou v srdci.

Ačkoliv kadidlo bývá často spojováno s těžkými, tmavými vůněmi, tak se však jedná o běžnou poznámku i u čerstvých, citrusových a zelených vůních. Příklad z naší nabídky je napodobenina parfému Nilly, kde kadidlo přináší nádech tajemna.

Pokud byste hledali dámský silnější parfém s kadidle, tak by vás mohla zaujmout imitace parfému Niort a také v podobě stříbrného kadidla v napodobenině parfému Maskat.

 

 

Komentáře k článku (0)


Přidejte Váš názor

Opište text z obrázku, prosím: