Parfémy s vůní dřeva

Tóny dřeva jsou v parfémech velice vděčné. Skvěle fungují jak se svěžími tak i se sladkými prvky. Není tety divu, že je dřevo oblíbenou a často vyhledávanou vůní.
Jsou spousty jednotlivých tónů které spadají pod dřevitou vůni. Ať jsou to jednotlivé stromy, co Vás jen napadnou, mechy nebo dokonce také traviny a byliny.

Vůně jednotlivých stromů nám také můžou asociovat různé roční období, vezměte si třeba příklad, jak vůně jedle nebo borovice připomíná vánoční čas.

Vybrali jsme z naší nabídky dámské i pánské imitace parfémů, ať už svěží či sladké, které se mohou pochlubit výraznou a krásnou vůní dřeva.

Dámské:

Frau
- jednoznačně skvěle vonící, ostrý vetiver (travina), který lehce připomíná pánskou vůní. Kombinace s citrusy tvoří dokonale osvěžující a tvrdý parfém.

Nomeny
- skvělé propojení dubového mechu s bylinou pačuli, tento krásný, dřevitý podklad je doplněn sladkým ovocem, které je plné energie.

Thise
- tato imitace parfému potvrzuje, jak dřevo, v tomto případě kašmírové a santalové, perfektně funguje se sladkými tóny. Sladkost tvoří vanilka se šlehačkou, celek je perfektně doladěn ostrostí pepře.

 

Pánské:

Crediton
- tento parfém je skvělou vizitkou pro dubový mech, který je v Creditonu výrazný a vytváří dřevitý základ. Mech je skombinovaný se sladko-kyselým ovocem.

Cedrón
- už dle názvu je jasné, že se v tomto parfému setkáme s cedrovým dřevem, to je doplněné o sladkou pryskyřicí. Do vůně pronikají pikantní tóny v podobě pepře, levandule a muškátového oříšku.

Fern
- tato imitace parfému se může pochlubit silnou, dřevitou základnou. Vůně dřeva je doplněná citrusy a aromatickými, kořenitými tóny v podobě kardamomu a rozmarýnu.

Další články

Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů