Léto ve městě může vonět. Zkombinujte své letní voňavky!

Tak už je to tady. Ty dny, kdy se na stromě nehne ani větvička a každý utíká ze sluníčka do stínu, co mu jen síly stačí. Ty dny, kdy je cestování po městě za trest, protože se lidé více potí. Ty dny, kdy si říkáme, že naše oblíbená voňavka není to pravé ořechové a přemýšlíme, čím že se navonět, aby vůně byla lehká a osvěžující. Pojďme se na to podívat blíže.

Léto je sice krásné období, plné horka a sluníčka, ale také s sebou nese svá negativa. Pokud totiž zrovna netrávíme víkend na koupališti nebo dovolenou na pláži, ve městě je léto tak trochu za trest. Zvlášť, když jezdíme do práce městskou hromadnou dopravu.

Určitě na tento problém narážíte občas v MHD také, když se díky nelibým vůním okolí cítíte nepříjemně. Kolikrát je jedinou možností vystoupit a zbylou část cesty dojít pěšky nebo počkat na další spoj. Jenže kdo na to má čas.

Těžký parfém do horka nepatří

Parfém, který rádi používáte v zimě, většinou není dobrou volbou, zvlášť pokud máte v oblibě těžké a výrazné vůně. Nejen, že se nebudete cítit dobře vy, ale pravděpodobně ani vaše okolí. Vžijte se do té situace sami, když cestujete a cítíte třeba populární těžkou vůni Anglet, tak úplně radostí nejásáte. Na druhou stranu je to samozřejmě lepší, než stát vedle člověka, který nosí celý týden stejné tričko.

Tím chceme říci - používejte parfémy i v těchto horkých letních dnech, ale přihlédněte k tomu, kolik je venku právě stupňů a raději používejte více osvěžující vůně.

Jenomže, kde je vzít?

Bohužel, letních, osvěžující vůní, které za něco stojí, je na našem trhu málo. To má za následek další problém, a to ten, že všichni kolem sebe cítíme a vnímáme stále ty stejné vůně dokola. Jak tuto situaci tedy vyřešit a mít svou svěží a jedinečnou vůni?

Vytvořte si vlastní cuvée

Chanel má na léto skvělou a jednoduchou radu. Vezměte dva různé parfémy a aplikujte je do kříže a ólala, vaše osobitá svěží vůně je na světě. Další možností, kterou si oblíbily naše zákaznice je nechat si vytvořit cuvée přímo z našich parfémů. To znamená, že si vyberete dva nebo více parfémů a my vám je do flakonku slijeme v poměru, který si sami určíte. Většinou to bývají dvě vůně přesně půl na půl.

S tímto nápadem přišly naše zákaznice a můžeme říci, že nás tento experiment nadchnul. Cuvée pro začátek doporučujeme raději do 10ml flakonků, přece jenom, tohle je už alchymie a nikdo moc neví, jak vám to později doma sedne. Ale zábava to určitě je! Pojďte to také vyzkoušet a najděte si tu svou správnou letní vůni.

Další články

Vysoká kvalita parfémů

Doprava zdarma při nákup nad 1000 Kč

Vysoké procento vonných olejů